Nieuws

  • Nieuw! Flow Yoga

     VANAF SEPTEMBER IEDERE WOENSDAG  VAN 18.00 – 19.00 UUR &n...

    Lees meer
  • Cursus Rots & Water

    Bij Ketelaar Sport starten we binnenkort met een nieuwe 6 weekse cursus Rots ...

    Lees meer
Meer nieuws

Bekijk het groepslesrooster van Ketelaar Sport

 

BEKIJK HIERONDER HET LESROOSTER VANAF 1 SEPTEMBER 2017

 

LESROOSTER VOLWASSENEN


LESROOSTER FUNXTION & JEUGD

 

Maandag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Ouder & kind fitness (vanaf 14 jaar) 08:00u 22:00u 3 Fitness trainer
Fitness 08:00u 22:00u 3 Fitness trainer
Kinderopvang t/m 4 jaar 09:00u 11:00u Kinderopvang Heidi van Amerongen
Sh'Bam 09:00u 09:45u 5 Chantal Kapelle
FunXtion Move 09:00u 09:30u 2 Edwin Kapelle
Body-Pump 09:00u 10:00u 4 Regina Heister
Balance 10:00u 11:00u 5 Inge Weijers
Body-Boost 10:00u 11:00u 4 Edwin Kapelle
60+ groepsfitness 10:00u 11:00u 2 Roy Gussinklo
Ouder & kind fitness (10 tot 14 jaar) 11:00u 19:00u 3 Fitness trainer
Fitness (12 t/m 15 jaar) 11:00u 19:00u 3 Fitness trainer
FunXtion Move 13:30u 14:00u 2 Edwin Kapelle
Pilates 13:30u 14:30u 4 Judith Kapelle
Just dance (6 t/m 9 jaar) Kids-dance & Sh'Bam 16:00u 16:45u 5 Chantal Kapelle
Tang Soo Do Karate (beginners) 17:15u 18:15u 4 Bennie Aalders
Rugfit 17:50u 18:20u 2 Edwin Kapelle
Attack 18:20u 18:50u 5 Patricia Vestege
Yoga 18:25u 19:25u 4 Judith Kapelle
Body-Pump 18:55u 19:25u 5 Heidi van Amerongen
FunXtion Move 19:00u 19:30u 2 Edwin Kapelle
CXWORX 19:30u 20:00u 5 Heidi van Amerongen
Spinning 19:30u 20:30u 1 Dion Wissing
Body-Vive 20:00u 21:00u 4 Audrey Jansen
Grit 20:15u 20:45u 5 Roy Rabelink

Dinsdag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Fitness 08:00u 22:00u 3 Fitness trainer
Ouder & kind fitness (vanaf 14 jaar) 08:00u 22:00u 3 Fitness trainer
FunXtion Move 09:00u 09:30u 2 Edwin Kapelle
Body-Vive 09:00u 10:00u 5 Audrey Jansen
60+ groepsfitness 10:00u 11:00u 2 Edwin Kapelle
Ouder & kind fitness (10 tot 14 jaar) 11:00u 19:00u 3 Fitness trainer
Fitness (12 t/m 15 jaar) 11:00u 19:00u 3 Fitness trainer
FunXtion Move 13:00u 13:30u 2 Edwin Kapelle
FunXtion Youngstarz (8 t/m 12 jaar) 16:00u 16:45u 3 Edwin Kapelle
Tang Soo Do karate kids 17:15u 17:45u 4 Tonny Bergervoet
FunXtion Move 18:30u 19:00u 2 Roy Gussinklo
Body-Vive 19:00u 19:45u 4 Audrey Jansen
Sh'Bam (vanaf 14 jaar) 19:00u 19:45u 5 Patricia Vestege
RPM 19:10u 20:00u 1 Gert-Jan Daanje
FunXtion buikspieren 19:30u 19:50u 2 Roy Gussinklo
Body-Pump 19:45u 20:45u 4 Lisa van Arragon
Body-Combat 20:00u 21:00u 5 Marleen Jansen
Body-Boost 20:50u 21:50u 4 Chantal Kapelle
Tang Soo Do Karate (volwassenen) 21:00u 22:00u 4 Marc Schut

Woensdag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Fitness 08:00u 22:00u 3 Fitness trainer
Ouder & kind fitness (vanaf 14 jaar) 08:00u 22:00u 3 Fitness trainer
Poweryoga 08:45u 09:45u 4 Inge Weijers
Kinderopvang t/m 4 jaar 09:00u 11:00u Kinderopvang Judith Kapelle
Body-mix (Callanetics/BBB) 09:00u 09:45u 5 Chantal Kapelle
FunXtion Move 09:00u 09:30u 1 Roy Gussinklo
RPM 09:10u 10:00u 1 Miriam de Boer
Body- mix (Steps, Sh'Bam, CXWORX) 10:00u 11:00u 5 Chantal Kapelle
60+ groepsfitness 10:00u 11:00u 2 Roy Gussinklo
Fitness (12 t/m 15 jaar) 11:00u 19:00u 3 Fitness trainer
Ouder & kind fitness (10 tot 14 jaar) 11:00u 19:00u 3 Fitness trainer
FunXtion Move 13:30u 14:00u 2 Roy Gussinklo
Flow Yoga 18:00u 19:00u 5 Inge Weijers
Rugfit 19:00u 19:30u 2 Edwin Kapelle
Steps 19:05u 19:50u 5 Patricia Vestege
RPM 19:10u 20:00u 1 Lisa Bolhuis
CXWORX 19:30u 20:00u 4 Inge Terhorst
Balance 20:00u 21:00u 5 Inge Weijers
Body-Pump 20:00u 21:00u 4 Renee Spekle
FunXtion Move 20:00u 20:30u 2 Edwin Kapelle

Donderdag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Ouder & kind fitness (vanaf 14 jaar) 08:00u 22:00u 3 Fitness trainer
Fitness 08:00u 22:00u 3 Fitness trainer
Virtual Spinning * 08:00u 22:00u 1  
CXWORX 09:00u 09:30u 4 Heidi van Amerongen
FunXtion Move 09:00u 09:30u 2 Edwin Kapelle
Body-Pump 09:30u 10:00u 4 Heidi van Amerongen
Yoga 10:00u 11:00u 5 Judith Kapelle
60+ groepsfitness 10:00u 11:00u 2 Edwin Kapelle
Ouder & kind fitness (10 tot 14 jaar) 11:00u 19:00u 3 Fitness trainer
Fitness (12 t/m 15 jaar) 11:00u 19:00u 3 Fitness trainer
Stoelyoga 11:15u 12:15u 1 Judith Kapelle
FunXtion Move 13:00u 13:30u 2 Edwin Kapelle
Balance 13:30u 14:30u 5 Inge Weijers
Judo (4 t/m 6 jaar) 16:00u 16:45u 4 Danny Winters
FunXtion Youngstarz (8 t/m 12 jaar) 16:00u 16:45u 2 Fitness trainer
Judo (7 t/m 8 jaar) 16:45u 17:30u 4 Danny Winters
Just dance (5 t/m 8 jaar) Kids-dance & Sh'Bam 17:00u 17:45u 5 Chantal Kapelle
Judo (8 jr en ouder) 17:30u 18:30u 4 Danny Winters
Just dance (9 t/m 14 jaar) Streetdance & Sh'Bam 17:45u 18:30u 5 Danique Hoegen
Pilates 18:30u 19:30u 5 Judith Kapelle
Tang Soo Do Karate (alle leeftijden) 18:30u 19:30u 4 Marc Schut
FunXtion Move 18:30u 19:00u 2 Roy Gussinklo
RPM 19:10u 20:00u 1 Inge Weijers
Attack 19:35u 20:05u 5 Patricia Vestege
FunXtion buikspieren 20:10u 20:30u 2 Roy Gussinklo
Body-Combat 20:10u 20:40u 5 Marleen Jansen
Tang Soo Do Karate (volwassenen) 20:30u 21:30u 4 Marc Schut
Grit 20:45u 21:15u 5 Roy Rabelink

Vrijdag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Fitness 08:00u 22:00u 3 Fitness trainer
Virtual Spinning * 08:00u 22:00u 1  
Ouder & kind fitness (vanaf 14 jaar) 08:00u 22:00u 3 Fitness trainer
FunXtion Move 09:00u 09:30u 2 Edwin Kapelle
Balance 09:00u 10:00u 5 Mathilde Massop
Body-Pump 09:00u 10:00u 4 Elise Smits
Kinderopvang t/m 4 jaar 09:00u 11:00u Kinderopvang Judith Kapelle
FunXtion Move 10:00u 10:30u 2 Edwin Kapelle
RPM 10:10u 11:00u 1 Gert-Jan Daanje
Ouder & kind fitness (10 tot 14 jaar) 11:00u 19:00u 3 Fitness trainer
Rugfit 13:30u 14:00u 2 Edwin Kapelle
Fitness (12 t/m 15 jaar) 14:30u 19:00u 3 Fitness trainer
Judo (8 t/m 12 jaar) 16:30u 17:30u 4 Sander Christ
Judo (vanaf 12 jaar of oranje band+) 17:30u 18:30u 4 Ron Cornelissen
Jiu-Jitsu (vanaf 13 jaar) 18:30u 19:30u 4 Simon Frericks
Sh'Bam (vanaf 12 jaar) 19:00u 19:45u 5 Meike van Stiphout
Body-Pump 19:30u 20:30u 4 Inge Terhorst
FunXtion Move 19:30u 20:00u 2 Jesse Peters

Zaterdag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Fitness 08:30u 14:00u 3 Fitness trainer
Ouder & kind fitness (vanaf 14 jaar) 08:30u 14:00u 3 Fitness trainer
FunXtion Move 09:00u 09:30u 2 Sander Christ
Virtual Spinning * 09:00u 14:00u 1  
FunXtion boksen 09:30u 10:05u 2 Sander Christ
Tang Soo Do karate kids 09:30u 10:00u 4 Tonny Bergervoet
Tang Soo Do Karate (beginners) 10:00u 11:00u 4 Marc Schut
Fitness (12 t/m 15 jaar) 11:00u 14:00u 3 Fitness trainer
Ouder & kind fitness (10 tot 14 jaar) 11:00u 14:00u 3 Fitness trainer
Tang Soo Do Karate (oranje band+) 11:00u 12:00u 4 Marc Schut
Judo (6 t/m 10 jaar) 12:00u 13:00u 4 Sander Christ
Judo (vanaf 11 jaar of oranje band+ wedstrijdtraining) 13:00u 14:00u 4 Sander Christ

Zondag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Ouder & kind fitness (vanaf 14 jaar) 08:30u 13:00u 3 Fitness trainer
Fitness 08:30u 13:00u 3 Fitness trainer
Virtual Spinning * 09:00u 13:00u 1  
FunXtion Move 09:30u 10:00u 2 Fitness trainer
Balance 10:00u 11:00u 5 Mathilde Massop
RPM 10:10u 11:00u 1 Gert-Jan Daanje
60+ groepsfitness 10:30u 11:00u 2 Jesse Peters
Body-Pump 11:00u 12:00u 4 Inge Terhorst
Ouder & kind fitness (10 tot 14 jaar) 11:00u 13:00u 3 Fitness trainer
Fitness (12 t/m 15 jaar) 11:00u 13:00u 3 Fitness trainer

 

Stel niet uit, start met de Gratis Proefweek Groepsfitness
 

Zet die eerste stap en vul onderstaand formulier in. We nemen binnen één dag contact met je op voor een persoonlijke kennismaking.

 

Ketelaar Sport in Ulft is dé plek voor individueel fitness, groepsfitness,  Personal Training, Fysiotherapie,  Afvallen en meer. Bij Ketelaar Sport ben je verzekerd van de beste begeleiding en de persoonlijke aandacht die nodig is om jou jouw doelstellingen te laten behalen. Alle nieuwe leden starten met een Gratis Proefweek Fitness 

Nieuws

  • Nieuw! Flow Yoga

     VANAF SEPTEMBER IEDERE WOENSDAG  VAN 18.00 – 19.00 UUR &n...

    Lees meer
  • Cursus Rots & Water

    Bij Ketelaar Sport starten we binnenkort met een nieuwe 6 weekse cursus Rots ...

    Lees meer
Meer nieuws

Contact

Ketelaar Sport
Debbeshoek 9-A
7071 XK Ulft

0315 – 631956