Nieuws

  • Nieuw! Flow Yoga

     VANAF SEPTEMBER IEDERE WOENSDAG  VAN 18.00 – 19.00 UUR &n...

    Lees meer
  • Cursus Rots & Water

    Bij Ketelaar Sport starten we binnenkort met een nieuwe 6 weekse cursus Rots ...

    Lees meer
Meer nieuws

Personeel


Chantal Kapelle

Sh'Bam, Just dance, BBB, Body- Mix en Body- Boost instructrice

Chantal Kapelle

Sh'Bam, Just dance, BBB, Body- Mix en Body- Boost instructrice


Audrey Jansen

Bar-/ administratief medewerkster en Body- Vive instructrice

Audrey Jansen

Bar-/ administratief medewerkster en Body- Vive instructrice


Edwin Kapelle

Body- Boost, Rugfitness en functioneel trainen Move instructeur

Edwin Kapelle

Body- Boost, Rugfitness en functioneel trainen Move instructeur


Inge Weijers

Body- Pump, Balance, Body- Vive, CXWORX en RPM instructrice

Inge Weijers

Body- Pump, Balance, Body- Vive, CXWORX en RPM instructrice


Heidi van Amerongen

Body- Pump, CXWORX instructrice en kinderopvangmedewerkster

Heidi van Amerongen

Body- Pump, CXWORX instructrice en kinderopvangmedewerkster


Regina Heister

Body- Pump instructrice

Regina Heister

Body- Pump instructrice


Roy Gussinklo

Personal trainer, Bootcamp, Fitness & functional trainen Move in

Roy Gussinklo

Personal trainer, Bootcamp, Fitness & functional trainen Move in


Theo Heister

Personal trainer, Jiu-Jitsu, Judo en fitness instructeur

Theo Heister

Personal trainer, Jiu-Jitsu, Judo en fitness instructeur


Judith Kapelle

Yoga, Kinder yoga, Pilates, Nordic walking, Functioneel trainen

Judith Kapelle

Yoga, Kinder yoga, Pilates, Nordic walking, Functioneel trainen


Sander Christ

Jiu- Jitsu, Judo en functioneel trainen Move instructeur

Sander Christ

Jiu- Jitsu, Judo en functioneel trainen Move instructeur


Patricia Verstege

Sh'Bam, Steps en Body- Attack instructrice

Patricia Verstege

Sh'Bam, Steps en Body- Attack instructrice


Mathilde Massop

RPM en Balance instructrice

Mathilde Massop

RPM en Balance instructrice


Marleen Jansen

Body- Combat instructrice

Marleen Jansen

Body- Combat instructrice


Marc Schut

Hoofdinstructeur Tang Soo Do

Marc Schut

Hoofdinstructeur Tang Soo Do


Lysanne Pastoor

Body- Pump, Body- Attack en Functioneel trainen Move instructric

Lysanne Pastoor

Body- Pump, Body- Attack en Functioneel trainen Move instructric


Lisa van Bolhuis

RPM instructrice

Lisa van Bolhuis

RPM instructrice


Gert-Jan Daanje

RPM instructeur

Gert-Jan Daanje

RPM instructeur


Meike van Stiphout

Sh'Bam instructrice

Meike van Stiphout

Sh'Bam instructrice


Danique Hoegen

Sh'Bam, just dance en Body- Combat instructrice

Danique Hoegen

Sh'Bam, just dance en Body- Combat instructrice


Ron Cornelissen

Judo instructeur

Ron Cornelissen

Judo instructeur


Yaniek van Aken

Judo instructrice

Yaniek van Aken

Judo instructrice


Simon Frericks

Jiu- Jitsu instructeur

Simon Frericks

Jiu- Jitsu instructeur


Eveline Croes

Zwangerschapsgym instructrice

Eveline Croes

Zwangerschapsgym instructrice


Elise Smits

Balance en Body- Pump instructrice

Elise Smits

Balance en Body- Pump instructrice



Lisa van Arragon

Body- Pump instructrice

Lisa van Arragon

Body- Pump instructrice


Jesse Peters

Fitness en functioneel trainen Move instructeur

Jesse Peters

Fitness en functioneel trainen Move instructeur


Leonie Heebink

RPM instructrice

Leonie Heebink

RPM instructrice


Renee Spekle

RPM en Body- Pump instructrice

Renee Spekle

RPM en Body- Pump instructrice


Jasmijn van Antwerpen

Functioneel trainen Boksen en Functioneel trainen Move instructr

Jasmijn van Antwerpen

Functioneel trainen Boksen en Functioneel trainen Move instructr


Rosanne Hebing

Yoga instructrice

Rosanne Hebing

Yoga instructrice


Puck Terhorst

Bar medewerkster

Puck Terhorst

Bar medewerkster


Jimi Moreno Ruiz

Judo instructeur

Jimi Moreno Ruiz

Judo instructeur


Danny Winters

Judo instructeur

Danny Winters

Judo instructeur


Bennie Aalders

Tang Soo Do instructeur

Bennie Aalders

Tang Soo Do instructeur


Jill Nijland

Bar medewerkster

Jill Nijland

Bar medewerkster


Lisanne van Aalst

Fitness en functioneel trainen Move instructeur

Lisanne van Aalst

Fitness en functioneel trainen Move instructeur


Inge Terhorst

Body- Pump instructrice en bar medewerkster

Inge Terhorst

Body- Pump instructrice en bar medewerkster



David Nguyen

Judo leraar

David Nguyen

Judo leraar


Margreet Hoegen

Interieur verzorgster

Margreet Hoegen

Interieur verzorgster


Roy Rabelink

Grit instructeur

Roy Rabelink

Grit instructeur


Nina Reijntjes

Barmedewerkster

Nina Reijntjes

Barmedewerkster

 

 

Nieuws

  • Nieuw! Flow Yoga

     VANAF SEPTEMBER IEDERE WOENSDAG  VAN 18.00 – 19.00 UUR &n...

    Lees meer
  • Cursus Rots & Water

    Bij Ketelaar Sport starten we binnenkort met een nieuwe 6 weekse cursus Rots ...

    Lees meer
Meer nieuws

Contact

Ketelaar Sport
Debbeshoek 9-A
7071 XK Ulft

0315 – 631956